Kurumsal Değerinizi Yükseltmek İçin Mutlaka Bunu Deneyin

Kurumsal mobil uygulama, bir işletmenin sorunlarını çözmek için iş dünyasında kullanılan bir mobil uygulamayı ifade eder. Genel olarak, bir kurumsal uygulama çok büyük ve karmaşık bir yazılım platformudur. Kurumsal mobil uygulamalar, şirketin kullandığı diğer kurumsal mobil uygulamalarla birleştirmek veya ara yüz oluşturmak için oluşturulur. Ayrıca, kurumsal mobil uygulamalar birçok farklı ağa, cihaza ve işletim sistemine dağıtım amacıyla tasarlanmıştır; Yalnız, hala idari yönetim ve güvenlik yetenekleri ile geliştirilmektedir.

Kurumsal mobil uygulamaların geliştirilmesi, şirket uygulamaları için kişiselleştirilmiş mobil cihazları kullanan ve Kendi Cihazınızı Getirmek veya hazır olarak adlandırılan şirket verilerine erişen çalışanların yükselişiyle bağlantılı olarak mevcuttur. Kurumsal mobil uygulamalarla, tüm çalışanlar, şirketteki herkesle aynı uygulamalara basitleştirilmiş erişime sahip olabilir ve bu sayede cihazlar arasında tekdüzelik sağlarken, çalışanların bugün yaygın hale gelen kişiselleştirilmiş mobil deneyime sahip olmalarına izin verir. Bu, işyerinde verimliliği artırmanın ve şirket cihazlarında harcanan maliyetleri azaltmanın yararına sahiptir. Birçok çalışan, işyerlerini belirli maliyetler için faturalayabilirken, cihazlar ve planlar birey tarafından ele alınmaktadır.

Kurumsal bir ortamda kullanılan birçok farklı türde kurumsal mobil uygulama vardır. Örneğin, bu uygulamalar içerik yönetimi, ödeme işleme, müşteri desteği, e-posta pazarlama sistemleri, otomatik faturalandırma sistemleri, iş birliği ve mesajlaşma sistemleri, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), kurumsal uygulama entegrasyonu (EAI), iş zekası ve daha pek çok şey içerebilir.

  • Share:
İletişim Formu