Neden Appcase Mobil Uygulama Yapma Platformu?

Mobil Uygulama Yapma

Bir uygulama için bir fikriniz var ama kod yazamıyor musunuz? Tüm mükemmel mobil uygulamayı kullanılabilir hale getirmek için ihtiyacınız var. Bu sektörde Appcase Mobil Uygulama Yapma Platformu, birkaç dakika içinde kendi uygulamalarınızı oluşturmanızı ve yayınlamanızı sağlar. Mobil uygulamanızı gerçeğe dönüştürün, şimdi uygulamayı yapın!

Kullanıcılar ayrıca birkaç basit adımı izleyerek Admob’u kullanarak uygulamalar oluşturabilir ve para kazanabilirler. Bu sitedeki kılavuzlar, uygulamanızı basit adımlarla geliştirmenize yardımcı olacaktır. Platformda tur işlevini de kullanabilirsiniz ve fikrinizi uygulamadan önce sık sorulan sorular bölümüne göz atın.

Mobil uygulamalarını mümkün olan en kısa sürede oluşturmalı ve onu nasıl tahmin ettiklerini düşünmelidir. Yeni başlayanlar ve deneyimli mobil uygulama geliştiricileri de appcase kullanmayı tercih ediyor, çünkü yalnızca basit ve kullanımı hızlı değil, aynı zamanda uygulama geliştiricileri için de güçlü bir platformdur. Appcase ile uygulama oluştururken ders almanız veya kod yazmayı öğrenmeniz gerekmez.

Çeşitlilik Desteği Verilir

Uygulama mağazalarında arama yapan mobil kullanıcılar sonuçların bir listesini alır. Bu noktada, kullanıcıların uygulamanızı tercih etmeleri için benzer özelliklere sahip diğer uygulamalardan farklı olmanız gerekir.

Aynı kategorideki uygulama adları gibi olmayan farklı ve yaratıcı bir ad bulmak, uygulamanızın geleceğini belirleyen en önemli adımlardan biri olabilir. Elbette, söz konusu ismin endişe kaynağı olarak algılanmadığından da emin olmalısınız. Bu aşamada Appcase Mobil Uygulama Yapma Platformu size birçok çeşit ile destek verecektir.

Uygulamanıza İsim Buldunuz Mu?

İlk olarak, başvurunuzun adı, işinizin kurumsal kimliği, çok önemlidir. Örneğin, komik bir ismi olan resmi bir uygulama, kullanıcılar için kafa karışıklığına neden olabilir.

Ayrıca, bir isim seçerken uygulamanızın içeriğini ve işlevlerini belirleyici faktörler olarak görmelisiniz. Uygulamanızın kullanıcılara sunduğu en önemli özelliği tanımlarsanız, ad seçiminiz daha kolay olacaktır. Bu, uygulamanızın adını okur yazmaz kullanıcıların uygulamanız hakkında fikir sahibi olmasını sağlar.

Benzer şekilde, oluşturmak istediğiniz markayı oluşturan şey, isim için bir ilham kaynağı olabilir. Öte yandan, çalıştığınız sektöre göre hedef kitlenizin çıkarlarını ve alışkanlıklarını göz ardı etmemek yararlı olacaktır.

Ayrıca uygulamanızın ismindeki karakter sayısı çok önemlidir. App Store’daki Apple App Store 30 karakterle sınırlı olsa da Google Play Store’un 50 karakter sınırı vardır. Bu nedenle, uygulamanın adını olabildiğince kısa ve öz tutarak, uygulama mağazalarında avantaj elde edersiniz.

Sonuç olarak; Mantıksal bir adın, uygulamanızın işlevine karşılık gelen, uygulama mağazalarının kurallarına karşılık gelen ve rakiplerden farklı olan basit bir ad olduğu sonucuna varabiliriz. Bu konuda Appcase Mobil Uygulama Yapma Platformu olarak size her zaman yardım etmekteyiz.

  • Share:
İletişim Formu